Folie | MOTO-GAMA

Folie

Folia ochronna ERG Ząbkowice w Moto-Gama

Jeśli zależy Ci na precyzyjnej ochronie powierzchni samochodu podczas malowania, polecamy folię ERG Ząbkowice. Zabezpieczy ona pojazd przed farbą, wilgocią, kurzem i zadrapaniem. Zagwarantuje też higieniczne warunki pracy. Dzięki odpowiedniej grubości folia ochronna wyróżnia się wyjątkową, docenianą przez użytkowników wytrzymałością.

Dwie firmy – jeden produkt o doskonałej jakości

Moto-Gama i ERG Ząbkowice połączyły swoje siły dwie dekady temu. Doświadczenie obu firm oraz wiedza najlepszych specjalistów na rynku przyczyniły się do powstania folii ochronnej o doskonałej jakości – produktu, po który klienci wracają i który polecają innym.

Na początku jako jedyny dystrybutor dostarczaliśmy folię ochronną do punktów na terenie Polski i częściowo Europy Wschodniej. W 2020 roku rozpoczęliśmy konfekcjonowanie produktu z użyciem odpowiednich maszyn. Obecnie jesteśmy jedyną firmą, która ma prawo do użytkowania marki i wzorów opakowań ERG.

Produkcja i pakowanie folii ochronnej

Najpierw ERG Ząbkowice produkuje folię, wykorzystując nowoczesne wytłaczarki. Następnie Moto-Gama konfekcjonuje produkt, przycinając go do właściwych wymiarów i zgrzewając. Folię ochronną dostarczamy zarówno w opakowaniu ERG Ząbkowice, jak i Moto-Gamy oraz marki klienta.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

LogotypyLogotypy